Üretim faaliyetlerinin kalite planlarına uygun şekilde dizme, besleme, istifleme, paketleme ve son kalite kontrollerini gerçekleştirmek için tasarlanmış sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde ürün kalitesi ve üretim süreçlerinin verimliliğini artırmak mümkün olurken kalite, iş güvenliği, çevre ve yönetim sistemlerinin gerektirdiği tüm uygulamaları eksiksiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

  • Baskı öncesi ve sonrasında farklı metrikleri içeren raporlamalar sağlar, baskı dosyalarını farklı tipteki sistemlere ve tüm baskı süreçlerine göre düzenlenmesi için analiz ve yönlendirme yapar.
  • Baskı süreçlerindeki insan hatası potansiyelini azaltır, üretimin tekrarlanabilirliğini artırır, çoklu sistem kullanımı ve çoklu vardiyada nihai ürünün değişmemesini sağlamaya yardımcı olur.
  • Sade, net, kolay anlaşılır ve Türkçe arayüz sayesinde yalın ve etkin baskı yönetimi imkanı sunar.

Diğer bir yazılımız olan Fortis ise sadece baskı sistemleri değil tüm üretim sürecindeki kritik verileri izleyebileceğiz bir Manufacturing Execution System (Üretim Yürütme Sistemi) – MES’tir. Fortis sayesinde ERP ile entegre şekilde üretim sahasından anlık/eş zamanlı veri toplayarak bu verileri merkezi bir veri tabanından saklayabilir, elde ettiğiniz kritik verilerle analizler yaparak daha etkin ve verimli üretim sağlayabilirsiniz. Diğer yandan, sunduğumuz yazılım ve kullanıcı ara yüzlerinde değişim yapabilme esnekliği sayesinde yazılımların müşterilerimiz için özelleştirilmesi de mümkündür.

Detaylı Bilgi Al