Tüm müşterilerimiz için sadece donanım değil yazılımları da içerecek şekilde bütünleşik çözümler sunuyor ve en iyi sonucun oluşmasını sağlıyoruz.  Sunduğumuz yazılımlar arasında yer alan Saga, ambalaj ve etiket sektörünün gerektirdiği tüm profesyonel iş akış yönetimi çözümlerini içermektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik Saga Lite ve Saga Pro versiyonları ile bu yönetim sistemleri sayesinde; baskı materyallerini web-tabanlı olarak sınıflandırıp depolayabilir, grafik dosyasının sisteme yüklenmesinden basıma kadarki tüm sürecini takip edebilir ve böylelikle dijitalleşmeyi tüm baskı süreçlerinizde sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Saga Lite ve Saga Pro, aşağıdaki özellikleriyle fark yaratmanızı sağlayacaktır:

  • Baskı öncesi ve sonrasında farklı metrikleri içeren raporlamalar sağlar, baskı dosyalarını farklı tipteki sistemlere ve tüm baskı süreçlerine göre düzenlenmesi için analiz ve yönlendirme yapar.
  • Baskı süreçlerindeki insan hatası potansiyelini azaltır, üretimin tekrarlanabilirliğini artırır, çoklu sistem kullanımı ve çoklu vardiyada nihai ürünün değişmemesini sağlamaya yardımcı olur.
  • Sade, net, kolay anlaşılır ve Türkçe arayüz sayesinde yalın ve etkin baskı yönetimi imkanı sunar.

Diğer bir yazılımız olan Fortis ise sadece baskı sistemleri değil tüm üretim sürecindeki kritik verileri izleyebileceğiz bir Manufacturing Execution System (Üretim Yürütme Sistemi) – MES’tir. Fortis sayesinde ERP ile entegre şekilde üretim sahasından anlık/eş zamanlı veri toplayarak bu verileri merkezi bir veri tabanından saklayabilir, elde ettiğiniz kritik verilerle analizler yaparak daha etkin ve verimli üretim sağlayabilirsiniz. Diğer yandan, sunduğumuz yazılım ve kullanıcı ara yüzlerinde değişim yapabilme esnekliği sayesinde yazılımların müşterilerimiz için özelleştirilmesi de mümkündür.

Detaylı Bilgi Al