Endüstriyel Dijital Baskıda Sonsuz Olanaklar

Endüstriyel baskı süreçlerinde dijital baskı teknolojilerini Türkiye’de geliştiren ve üreten ilk ve tek firmayız. Jetron olarak işletmenizin performansını iyileştirecek ve büyümenizi hızlandırarak işinizi geleceğe taşıyacak baskı çözümleri sunuyoruz. Jetron’un sunduğu çözümler sayesinde siz de dijital baskının sonsuz olanakları ile işini büyütenler arasında yer alın.

Multidisipliner mühendislik alanlarında uzmanlaşmış çalışanlarımızla endüstriyel baskı çözümlerinin tasarımından üretimine kadarki tüm çalışmaları gerçekleştirebilecek donanıma sahibiz. Bu gücümüz sayesinde de katma değerli, fark yaratan, çevre dostu teknolojiler geliştirmek için Ar-Ge ve Ür-Ge’yi tüm faaliyetlerimizin merkezine koyuyoruz. Türkiye’de ürün üzerine dijital baskı yapabilen çözümleri geliştiren ve üzeren ilk ve tek firma olmaktan gurur duyuyoruz. Hedefimiz, endüstriyel dijital baskı dünyasında yenilikçi, çevre dostu ve müşteri odaklı çözümlerde ilk sırada yer almaktır.

  • D2Shape ürün ailesi; plastik şişe, kova, kap, bardak, kapak, teneke kutu gibi objelerin “doğrudan” üzerine baskı yapabileceğiniz dijital baskı sistemleridir.

  • D2Roll, rulodan ruloya hareket eden farklı enlerde materyallere baskı yapan sistemlerdir. Standart etiket malzemeleri, kuşe veya hamur kağıt, karton ve alüminyum folyo gibi malzemeler en hızlı ve yüksek kalitede baskı için ideal çözümdür.

  • Tüm müşterilerimiz için sadece donanım değil yazılımları da içerecek şekilde bütünleşik çözümler sunuyor ve en iyi sonucun oluşmasını sağlıyoruz.